Turkish English

derya uyan telefon 0212 939 22 40 derya uyan telefon 0543 224 92 52

Lazerle idrar kaçırma tedavisi İstanbul

Lazerle idrar kaçırma tedavisi İstanbul

İdrar kaçırmak pek çok kadın için ortak sorun durumundadır maalesef. Kadınların cinsel organlarının yapısı gereği idrar kaçırmak çok daha kolaydır ve bu nedenle de kadınlar günlük yaşamda dahi ara ara bu sorunla karşı karşıya kalabilmektedir. Kadınların bu soruna karşı çözüm bulabilmesinde ilaç tedavisi çoğu zaman idrar kaçırma durumunda etkisiz kalmaktadır. Bu tür durumlarda kadınlar için lazerle idrar kaçırma tedavisi önerilmektedir. Lazer tedavisi sayesinde idrar kaçırma sorunu ortadan kaldırılabilir. Bunun için iyi bir merkezin tercih edilmesi önemlidir.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi

İdrar kaçırma için artık lazer uygulandığı için kadınlar çok kısa süre içerisinde olumlu sonuç alabilmektedir. Hapşırma durumunda ve Ani işeme hissi durumlarına lazer tedavisi çok etkindir ve doğru çözüm sunar. Aslında cerrahi operasyonlarla da sonuç alınabilmekte fakat çoğu hastamız için ameliyat, tercih edilen bir yöntem olmamaktadır. Ameliyatla anestezi alınması en büyük sebeplerinden biri olmakla birlikte sırf bu sebepten ötürü kadınlarımız ameliyatı tercih etmeyip idrar kaçırmanın daha da ilerlemesine sebep olmaktadır.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisinin Avantajları

  • Hafif ve orta şiddetteki ve idrar tutamamaya yönelik çözüm
  • Üretral ve (ön) mesane duvar bölgesinin foto-termal yolla sıkılaştırılması
  • Kesiksiz ve minimal invaziv müdahale
  • Anesteziye gerek yoktur
  • Ayakta gelip ayakta taburcu edilme
  • Güvenli, hızlı ve kolay
  • Yüksek başarı oranı ve hasta memnuniyeti

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Lazerle idrar kaçırma tedavisi en az 3 seans sürmektedir. Her ay bir seans olmak üzere tedavimiz ortalama 3 aya yayılmaktadır. Seanslar bir saate yakın sürmekte ve seans sonrası bir hafta cinsel ilişkiye (vajina ph’sı etkilenmesin diye) izin vermemekteyiz.

Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi Fiyatı

Kadınlarda idrar kaçırma sorunu günlük yaşamı olumsuz etkilediğinden hafife alınmaması gereken bir sorundur. Lazerle idrar kaçırma tedavisi ücreti, seans başı olacak şekilde yapılarak ödeme 3 aya yayılarak alınmaktadır. Ödeme işlemleri ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan (0212 939 22 40) ya da whatsapp hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.
Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi

 

derya uyan instagram